Hoşgeldiniz Era Estetik Kişisel Bakım Güzellik Hizmetleri

Telefon : 0232 421 98 90
Gsm : 0532 221 16 78

İpek Kirpikipek kirpik ekleme , ipek kirpik izmir , kirpik ekleme , ipek kirpik fiyat

ipek kirpik ekleme , ipek kirpik izmir , kirpik ekleme , ipek kirpik fiyat

Telefon : 0232 421 98 90

GSM : 0532 221 16 78

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik uygulaması güzelliği tamamlayıcı bir unsur olan kirpiklerin daha uzun ve dolgun gözükmesi için başvurulan kirpik uzatma yöntemlerinden birisidir.
Uygulama doğru ve düzenli bakım yapılarak 60 gün süre ile kullanılabilmektedir.Ancak bu süre içinde gözün elle ovuşturulmaması ve takma ipek kirpiklerin bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Makyaj temizleyiciyi su bazlı tercih etmeliyiz,çünkü yağ bazlı ürünler ipek kirpiklerimizin dökülmesine neden olur.

Doğal bir görünüm kazandırmak için ipekten hazırlanan tüyler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel  yapıştırıcı ile yapıştırılır. Yaklaşık 8-15 milimetre uzunluğundaki sentetik kirpikler çeşitli kalınlık ve şekildedir. Kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu kişinin göz yapısına göre belirlenmektedir.

Kirpikleriniz 2-3 aylık dönemlerde her gün birer ikişer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakmaktadır. İpek kirpik uygulama sistemine bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, doğal dökülme evresinde beraber dökülmektedir. İpek kirpikler sadece bu şekilde dökülmektedir. Aylık bakımlarda dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak açık kalan yerler tamamlanmış olur.

Uygulama kirpiğin ucuna eklendiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler son derece yumuşak ve hafiftir. Uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcı kullanıldığından alerjik değildir. Göze hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve hassas göz çevresine bile güvenle uygulanmaktadır.

İpek kirpiklerin gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.Duş almak veya makyajınızı temizlemek kirpiklerinize bir zarar vermez. Kontak lensler için hiçbir sakınca bulundurmamaktadır.Güvenilir bir şekilde uygulamayı yaptırabilirsiniz. Kendi doğal kirpiklerimizde olduğu gibi su, havuz, klor ve terlemeye dayanıklıdır.

İpek kirpik uygulaması ile  makyajsız uzun,gür ve güzel kirpikler elde etmek çok kolay, ayrıntılı bilgi için