Hoşgeldiniz Era Estetik Kişisel Bakım Güzellik Hizmetleri

Telefon : 0232 421 98 90
Gsm : 0532 221 16 78

DermarollerTelefon : 0232 421 98 90

GSM : 0532 221 16 78

DERMAROLLER UYGULAMASI


Dermaroller, cilde mikro kanallar açan, dönen bir silindir üzerinde bulunan minik iğneciklerden oluşan bir mekanizmadır. Cildi uyarmak için kullanılır. Açılan kanalcıklardan deri altına verilmek istenen etken maddelerin daha çok ulaşması sağlanır. leke, çatlayan cilt,akne izi,yanik skarları,ince-kalın cizgi oluşumu cilt yenileme fonksiyonları yavaşlamış deri üzerinde onu uyarmak ve kendi kendisini onarmasını tetiklemek için kullanılır.

Cildi uyardığı için ve ardından sürülen kozmetikleri serumları deri çok hızlı ve derine emdiğinden, kullanılan serumların etkisini ikiye katlayan bir sistem diyebiliriz. Sağlıklı hücreler, lif üretimi, Hyalüronik asit üretimi artıyor, cilt aydınlanıp, geriliyor.

Nerelerde kullanılır? Yüzde, ellerde, dekoltede, selülitli bölgelerde, çatlaklarda kullanılır. Roller yapıldıktan sonra deriye sürülen ürün çok daha derine emildiği için selülit kremlerinden maksimum fayda sağlanır.. Yüzde uygulandığında minik bir tahriş oluşturulduğundan, vücut orayı onarmak için derhal yeni hücre oluşumunu başlatır. Dolayısıyla antiaging ürünleri dermaroller ile kullanırsanız çok daha keskin düzelmeler görür ve kısa sürede sonuç alırsınız.

Ne kadar süre kullanılır? Merkezimizde Dermaroller kür olarak uygulanmaktadır. Hijyen çok önemlidir. Haftada bir kez uygulayarak 4 seanslık kür ile başlayabilirsiniz. On beş gün ara vererek 5 nci seansı yapabilir, on beş gün ara vererek altıncı seansı yapabilirsiniz. Sonrasında da ayda bir Ne kadar sıklıkla yapılacağına uzmanımiz, derinin ihtiyacına ve yapısına bakarak karar verecektir. Uyguladıktan sonra bakım?Dermaroller yaptıktan sonra mutlaka ürün sürülmeli. Amaç cildin uyarılması ve yenilenmeye hızla başlamasıdır. derinizde “sorun” ne ise ona göre ürün sürülmesi gerekiyor. Dermaroller sonrasi mutlaka cilt tipinize uygun bir güneş koruyucu ürün kullanilmalidir.