Hoşgeldiniz Era Estetik Kişisel Bakım Güzellik Hizmetleri

Telefon : 0232 421 98 90
Gsm : 0532 221 16 78

İzmir Cilt Bakım Merkezi

 cilt bakım merkezi , cilt bakımı fiyatları , konak cilt bakımı , alsançak cilt bakımı

 cilt bakım merkezi , cilt bakımı fiyatları , konak cilt bakımı , alsançak cilt bakımı

google reklam reklamfoni , sosyal medya reklam reklamfoni , internet reklam ajansı reklamfoni , instagram reklam ajansı reklamfoni


Telefon : 0232 421 98 90

GSM : 0532 221 16 78

PROFESYONEL CİLT BAKIMI & KİMYASAL PEELİNG

PROFACİAL CİLT BAKIMI

İçerdiği Serumlarda cildi derinlemesine temizleyen asitler ve ciltteki su tutulumunu kat kat fazla yapan hyalorunik asit bulunuyor.Cilt bir tarafta temizlenirken diğer taraftan ölü doku ve toksinlerden arındırılıyor
İlk defa cilt temizleme,soyma,yenileme,nemlendirme,antioksidan koruma,akne tedavisi,işlemlerinin kombine edildiği sistemdir.
- Cildi derinlemesine nemlendirirken bir yandan da gözenekler temizlenip yüzey düzensizlikleri giderilir.
- Tahrişe yol açmadan cildin üst tabakasının peeling ini sağlar.
- Acısız ,tahrişsiz,siyah nokta ve gözenek temizliği sağlar.
- Antioksidanlar ve peptidler cilde cihaz yardımı ile uygulanır.

Kullanıldığı Durumlar
- Tıkalı ve genişlemiş gözenekler
- yağlı cilt
- Akne
- Kuru ve nemsiz cilde nem kazandırmak
- Güneş Hasarı
- İnce Çizgiler
- Renk Düzensizlikleri

Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır.Aksi takdirde UV ışınları,makyaj,serbest radikaller,sigara,stres,hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur. Cildimizin canlılığı,parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir.Dolayısıyla 20'li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik,bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır.

Cilt Bakımı Uygulamalarında Dermalogica Ürünleri Kullanılmaktadır.
Son dönemde giderek kullanılması yaygınlaşan ışık peelingi, sizi üzen lekelerden kurtulmanız için yeni bir çözüm yolu. Güneş, doğum ve sivilce lekeleri , pigmentasyon benekleri, koyu hamilelik lekeleri, melazma, yaşlılık lekesi gibi rahatsızlıklardan bu yöntemle artık tek seansta kurtulmak mümkün oluyor.
Ayrıca tedavisi oldukça zor olan ve çok rastlanan melazma lekelerinde de gayet güzel neticeler alınıyor. Çok nadir olarak cilde yerleşmiş derin lekelerde ikinci seansa ihtiyaç duyulabilir. Diğer agresif peelingler gibi komplikasyon riski olmaması da yöntemin farkı olarak ortaya çıkıyor.Işık peelingi, bütün peelinglerde olduğu gibi yaz aylarında ve hamilelerde uygulanmıyor. Orta derinlikte etki eden bir peeling olan ışık peelinginin uygulama protokolu ciltte var olan melanin dağılımını homojen hale getirmek için planlanmıştır.

Işık peelingi lekelerde etkili olduğu kadar ciltte bir ışık etkisi yaratarak parlaklık ve aydınlık sağlar ve taptaze bir cilt elde etmek mümkün olur. Uygulamaya cilt temizliğinin ardından başlanır ve 10 15 dakika kadar sürer. Bu tedavi sürecinde dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta vardır: Birincisi uygulama sonrası işlem yapılan yapılan bölgeyi 12 saat boyunca yıkamamak ve uzmanınız tarafından size verilecek olan destekleyici ev ürünlerini uzmanınızın uygun gördüğü süre zarfında kullanmaktır. Ayrıca bu uygulama, kişinin sosyal hayatını etkileyecek bir durum oluşturmaz. Çok hassas ciltlerde bile güvenle uygulanabilir.

Kimyasal peeling nedir?

Her cilt dış faktörlerden etkilenir. Güneş ışığı, stres, sıcak, soğuk hava değişimleri gibi etkenler, erken cilt yaşlanmasına neden olur .Kimyasal peeling, erken cilt yaşlanması ile oluşan çizgilerin, pigmentasyon düzensizlikleri ve sivilce izlerinin giderilmesi için kimyasal maddelerle yapılan cildin hasarlı üst kısmındaki ölü hücrelerinden arındırılması işlemidir.Kimyasal peeling uygulamalarında değişik kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

Kullanılan maddeye göre yüzeyel, orta ve derin peeling yapılabilmektedir.
Kimyasal peeling hangi durumlarda kullanılır?
Kırışıklıklar ve ince çizgilerin giderilmesi
Ciltteki açık porların kapanmasında
Gebelik,yaşlılık,ve güneş lekelerinin giderilmesinde

Yaşlanma etkilerini geciktirmede
Akne (sivilce) tadevisinde

Sakarların(aknelerin iyleşmesinden sonraki izler) tedavisinde
Ciltteki aşırı yağ salgısını azaltmada Eldeki yaşlılık lekelerinin giderilmesinde kimyasal peeling tedavisi uygulanmaktadır. Kimyasal peelingin; uygulama bölgesinde faal enfeksiyonu olanlar ve hamile bayanlara yapılması uygun değildir.